Solária

V našem studiu provozujeme čtyři solária nové generace zn. Alisun, Ergoline a Uwe ultra tan turbo. Solária jsou vybavena výkonnou ventilací, což oceníte hlavně v letních měsících.


U značek Alisun je zvýrazněn tunel efekt pro souměrné opálení, u zn.Ergoline je anatomicky tvarovana základní deska pro dokonalý požitek. Ovládání solárií je na žetony a dálkové ovládání, klienti se obsluhují sami. Desinfekci provádí pracovníci studia desinfekčním prostředkem SUNCLEAN, který do 30 sec. ničí veškeré baktérie včetně HIV, desinfekce je 100 %. Průměrná opalovací doba v těchto soláriích je 12 - 20 min . Zásady opalování jsou uvedeny v 'Provozním řádu pro solária'. Každý klient je s těmito zásadami stručně seznámen. Zpravidla podle fototypu klienta je nutno absolvovat 6 -10 návštěv pro získání bronzového tónu pleti, pro jeho udržení je dostačující 1 - 2 návštěvy v týdnu.

U solária značky Ultra tan turbo CPS-73 160 Watt je opalovací doba pouze v rozpětí 6 - 12 minut.

Solária jsou osazena ozařovači nejnovější generace, u kterých se zkracuje opalovací doba a dosahuje se rychlejšího tónu pleti (turbo), přičemž tón pleti je velmi přirozený. Návštěvu solária si zásadně nemusíte předem objednávat, provoz čtyř solárií je plynulý a čekací doba není téměř žádná, v době od 15 hod do 17 hod je možná čekací doba 5 -10 min. Pokud chcete navštěvovat solária v našem studiu ve dvojicích (např. manželské páry) je lépe se telefonicky objednat.


Cena za 1 min. je 6,- Kč, 7,- Kč, 10,- Kč a 12,- Kč.

Lze si zakoupit permanentky s 10, 15 a 20% slevou. Naši stálí klienti s klubovou kartou mají 30% slevu. V tomto případě l min. vychází na cca 3,50 a 7,- Kč. S provozem solárií máme 15 let zkušenosti, obsloužili jsme přes 50 000 klientů. Solárium je jedinečná regenerace fyzických i psychických sil zvláště v období podzimu, zimy a jara. Další informace vám rádi poskytneme u nás ve studiu nebo telefonicky.