Balíček služeb pro princeznu

Zkrášlovací kúra může být i ideálním dárkem pro maminku, babičku, sestru, kamarádku, ale hlavně pro Vás samotnou! Za pouhých 1990,- Kč si dnes můžete užít celých 5 hodin luxusní péče určené jen a jen Vám!

Detail slevy

Balíček pro princeznu zahrnuje 5 procedur
Kadeřnické služby - barva nebo melír, střih, mytí, regenerace, foukaná a závěrečný styling
Přístrojové kompletní kosmetické ošetření - ošetření ultrazvukovou špachtlí, čištění vakuem, biostimulace, facemyolifting, rejuvenace a ionoforéza se zapracování séra
Relaxační masáž prováděná odborným terapeutem
Manikúra včetně parafínového zábalu a vyleštění nehtů zakončená nanesením mandlového krému
Zábal kolagenovoparafínový na nohy
Skvěle se hodí také jako dárek
Studio Regenerace a kosmetiky vás uvítá milou atmosférou a pohodou, ve které se budete cítit jako princezna!

Nejprve si užije pozornosti váš obličej. V podzimních plískanicích si Vaše pleť jistě zaslouží tu nejlepší péči. Hloubkové čištění ultrazvukem je revoluční metodou čištění pleti, které pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně a vpravuje do pokožky účinná séra. Kůže je po ošetření omlazená, hydratovaná a zvyšuje se přísun kyslíku do jednotlivých buněk. Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek, navíc se zdaleka vyhnete podráždění a rudým skvrnám, které někdy po ručním čištění klienty trápí.

Kolagenárium pro omlazení pokožky a tvorbu kyseliny hyaluronové / rozjasnění pleti, zdravé červené světlo kolagenária podporuje omlazení pokožky/

Perličkou celého dne bude jistě příjemná relaxační masáž, která uvolní celé vaše tělo a dodá mu spoustu nové energie. Její součástí je i masáž horkými kameny. Vaše svaly budou vláčné a veškerá bolest odplave pryč. Masáž působí dotykem na centrální nervový systém, a proto velmi úspěšně odbourává stres, dále působí blahodárně i při bolestech hlavy, nespavosti nebo problémech s pohybovou soustavou.

Na závěr ještě budou upraveny vaše vlasy. Můžete si vybrat nový sestřih a barvu nebo melírek.

Na konci tohoto příjemného dne bude Vaše pleť krásnější a mladší a vy budete zářit nově nabitou energií. Neslibujeme nemožné, ale garantujeme Vám, že toto odpoledne si vážně užijete!


Studio Regenerace a kosmetiky


Ve studiu můžete strávit čas klidně i celý den. Svěříte se do rukou opravdových odborníků, kteří vás rozmazlí kvalitními službami, od masáží, přes kosmetická ošetření, až po hubnoucí terapie. Samozřejmostí je zapůjčení ručníku i županu. Součástí je i zajištění pitného režimu - voda, čistící čaje, popř. káva.