Pobyty na hubnutí

Nabízíme vám své služby s cíleným hubnutím v šestidením intenzivním pobytovém programu.

Cíl programu: NASTARTOVAT proces hubnutí a REDUKOVAT během pobytu svůj objem o 4 až 10 cm a váhu od 2 do 4 kg.


Obsah a metody hubnutí:

Dvoufázová intenzivní podpora metabolických procesů pomocí profi přístrojů na principu euthermie, dochází ke zvýšení látkové přeměny 3x a rozklad bílkovin a tuku vzroste až 600x. To má za následek ÚBYTEK TUKOVÉ TKÁNĚ, přičemž v popředínestojí úbytek vody, NÝBRŽ TUKU.

 Další pozitivní účinky procedúry:

CELKOVÁ DETOXIKACE ORGANISMU
ZLEPŠENÍ STRUKTURY POKOŽKY PŘI CELULITIDĚ (VYHLAZENÍ) - UVOLNĚNÍ SVALOVÉHO NAPĚTÍ
ZLEPŠENÍ KRVETVORBY
MÍRNĚNÍ BOLESTIVÝCH SYMPTOMŮ PÁTEŘE, KLOUBŮ, REVMATISMU, CELKOVÉ ZLEPŠENÍ POHYBLIVOSTI
ODSTRANĚNÍ PSYCHICKÉ TENZE A STRESU, VLEKLÉ ÚNAVY, NAVOZENÍ DOBRÉ NÁLADY A STAVU UVOLNĚNOSTI
EFEKT OMLÁDNUTÍ, S NÍMŽ KLIENT ODJÍŽDÍ DOMŮ


Komu je pobyt doporučován (indikace a kontraindikace)

Pobyt je vhodný pro každého, kdo se snaží víceméně neúspěšně zhubnout nebo je ve fázi, kdy se rozhoduje pro hubnutí. V obou případech je pobyt velmi užitečný, protože přináší rychlý a výrazný efekt redukce a co je nejdůležitější efekt dalšího zrychleného hubnutí po absolvování pobytu.Vyjímkou nejsou úbytky až do 10 kg během dalších 2-3 týdnů. Pobyt je určen také pro ty, kteří potřebují v krátké době intentzivně regenerovat a revitalizovat svůj fyzický a psychický potenciál tj. pro ty, kteří trpí přepracovaností a syndromem únavy, případně poruchami nervové soustavy (např. nespavost, poruchy pozornosti apod.). Dále je pobyt vhodný i pro ty, kteří trpí úpornými bolestmi kloubů (revmatismus), páteře.

Věk klienta není omezen, nejmladší klientce bylo 13 let a nejstarší 75. Kontraindikací jsou vážné nemoci srdeční (kardiostimulátor). Metoda nemá vedlejší účinky, má atest ve SRN a ČR.


Doplňující metody při pobytu

Základní metoda hubnutí eutermie shora uvedená (2xdenně), v den příjezdu a odjezdu jednou, je při pobytu doplněna metodou vacupress - podtlakové masáže, saunou a klasickými masážemi, vibračním lipolytickým přístrojem. Jako doplněk nabízíme také solárium.

Rozsah těchto metod při pobytu je následující:
2x masážní variace na masážním křesle (zahrnujícím lymfomasáž nohou a masáž jednotlivých segmentů páteře), 2x saunování (pravá finská sauna, infrasauna), 1x lymfodrenáž - podtlakové masáže, 3x turbo nebo profi-solárium, 2x lipolýza vibrační. Tyto doplňující metody jsou zařazovány do programu klienta dle našich dlouholetých zkušeností, aby bylo dosaženo dalšího zintenzívnění metabolických procesů a prohlouben regenerační proces klienta. De facto je to bonus za projev důvěry k našemu programu. Z tohoto důvodu není klient nucen tyto služby absolvovat, záměna těchto bonusových doplňkových služeb za jiné se neprovádí. Klient tímto v našem studiu stráví cca 15 hodin na procedurách plus 2 výukové jednotky pro zasvěcení do stravovacího režimu.


Ubytování a cena

V apartmánu, který se nachází hned vedle našeho regeneračního studia, samostatný nebo dvoulůžkový pokoj, dále k dispozici společenský pokoj obývací, profirotoped - kolo, kuchyňka, sprcha, vana, televize, rádio, CD, minutu chůze do zámecké zahrady, klidné místo v centru KM. Pohodlný prostorný apartmán s balkonem, kde se budete cítit jako doma. Pokud přijedete sám/a/, budete mít samostatný pokoj.

Stravování není v ceně pobytu, klienti si připravují saláty a další jídlo v kuchyňce apartmánu, případně v blízkosti plno restaurací.

Cena pobytu: 6490,- Kč

Způsob objednání: telefonicky nebo emailem si objednejte termín nástupu.


Způsob placení:

1.) složenkou typu C na poště zaplatíte 6490,- Kč do týdne po rezervaci pobytu na adresu PhDr. Ivo Lissnik, Komenského 381, Kroměříž 767 01.
2.) převodem z účtu na účet 2000871841/2010, jako variab. symbol použijte datum nástupu, platba do 2 dnů po rezervaci pobytu.

Nejedete k začátečníkům, máme 27 let praxe a ke klientům máme individuální přístup, klienti se k nám vracejí "nejen" díky zhubnutí, ale také pro celkovou regeneraci. Co se týče hubnutí, máme za ta léta více než 10 tun odbouraného tuku u klientů (takže případná vaše nedůvěra není na místě, nechte ji doma), nejsme v proudu reklamního šílenství a byznysu na téma "zhubněte", poskytneme Vám služby na úrovni a chceme Vás dostat z kolotoče stálého přibývání, ubývání na váze. Hlavní metoda eutermie je velmi příjemná, žádné trápení, na konci pobytu se budete cítit jako vyměnění.


REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ