Sauna finská

Saunový apartmán se skládá z převlékárny, prostoru pro odpočinek, WC, sprchy a ochlazovacího bazénku. Základní vlastností této sauny je, že při saunování máte soukromí, což znásobuje požitek ze saunování.


Ideální je pro jednu až 3 osoby. Nejčastějšími klienty jsou páry nebo rodina s dětmi. Teplota v sauně je nastavitelná, pohybuje se obvykle mezi 85 až 90 stupni Celsia. Pobyt v sauně je nesrovnatelný se saunou veřejnou, což nám potvrzují naši klienti. Sauna je moderně řešena, v provedení Norský smrk a africké dřevo Abachi, což představuje kvalitu nejvyšší úrovně. Můžete si polévat kameny vodou a vytvářet páru a současně příjemnou vůni v sauně. Saunu si můžete objednat v rozpětí od 9 do 18 hod. Objednávku lze sjednat kdykoliv, stačí 30 minut před nástupem. Například se ráno probudíte do deštivého, chladného dne a nemáte program, stačí, když zavoláte na tel. číslo 573 331 067 a můžete si zpříjemnit den v naší sauně.

Sauna patří k vrcholným procedúrám regenerace. Pravidelné saunování zkvalitní Váš život, posílí zdraví a odolnost proti běžným nemocem, zbavíte se stresu a psychické tenze (napětí). Účinek saunování cítíte po celý den.Přehled cen za saunu:
Cena saunového apartmánu pro 2 osoby na 2 hodiny 400,-Kč

Na saunu lze uplatnit 30% slevu pro majitele klubových karet, pro další sezónu připravujeme výhodné pernamentky. Cena sauny se slevami se dostává téměř na úroveň saun veřejných. Dejte přednost kvalitně a soukromí.


Protože sauna uvolňuje a odstraňuje únavu, dá lidem radost a schopnost se radovat ze života. O samotě, s rodinou nebo přáteli - saunování je skutečným požitkem, kterého se po krátké čase nebudete schopni vzdát.


Pro zdraví:

Při saunování působí střídavě po sobě na tělo horké a studené podráždění. Vysoká teplota v prostoru sauny vyvolá v těle rozšíření podkožních cév a silné pocení. Teplota sauny zklidňuje nervy a svalstvo, a podporuje tvorbu ochranných látek proti nákazám. Srdce bije sice poněkud rychleji, ale rozšířením cév v kůži je toto zrychlení zmenšováno. Vysoký krevní tlak je tímto stabilizován. Ve fázi ochlazování se sníží teploty na výchozí hodnoty. Tím se pravidelně cvičí podkožní cévy a kožní buňky jsou povzbuzovány k regeneraci.


Pro krásu:

Kosmetický účinek sauny je vidět a cítit. Lepší pročištění pórů není možné. Silné a účinné prokrvení kůže ji upevňuje, napíná a odstraňuje nečistoty. Saunování ozdravuje tělo i kůži. A co je krásnějšího než zdravá kůže?