Hlavní stránkaNapište nám

Sauna finská

Saunový apartmán se skládá z převlékárny, prostoru pro odpočinek, WC, sprchy a ochlazovacího bazénku. Základní vlastností této sauny je, že při saunování máte soukromí, což znásobuje požitek ze saunování.

Ideální je pro jednu až 3 osoby. Nejčastějšími klienty jsou páry nebo rodina s dětmi. Teplota v sauně je nastavitelná, pohybuje se obvykle mezi 85 až 90 stupni Celsia. Pobyt v sauně je nesrovnatelný se saunou veřejnou, což nám potvrzují naši klienti. Sauna je moderně řešena, v provedení Norský smrk a africké dřevo Abachi, což představuje kvalitu nejvyšší úrovně. Můžete si polévat kameny vodou a vytvářet páru a současně příjemnou vůni v sauně. Saunu si můžete objednat v rozpětí od 9 do 18 hod. Objednávku lze sjednat kdykoliv, stačí 30 minut před nástupem. Například se ráno probudíte do deštivého, chladného dne a nemáte program, stačí, když zavoláte na tel. číslo 573 331 067 a můžete si zpříjemnit den v naší sauně.

Sauna patří k vrcholným procedúrám regenerace. Pravidelné saunování zkvalitní Váš život, posílí zdraví a odolnost proti běžným nemocem, zbavíte se stresu a psychické tenze (napětí). Účinek saunování cítíte po celý den.

Přehled cen za saunu:
90 minut 2 osoby 300,- Kč
90 minut 1 osoba 260,- Kč

Na saunu lze uplatnit 30% slevu pro majitele klubových karet, pro další sezónu připravujeme výhodné pernamentky. Cena sauny se slevami se dostává téměř na úroveň saun veřejných. Dejte přednost kvalitně a soukromí.

podrobnosti o saunování

Sauna

↑ nahoru ↑

kosmetika

Kontakt

areál Straka - 1. poschodí
Komenského náměstí 381
767 01 Kroměříž

mobil: 606 621 323, 739 376 136
otevřeno: dle objednávek
Nástup na pobyt je vždy dle dohody a příjezdu klientů.
email: regenerace.km@seznam.cz

Najdete nás také na:

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Facebooku

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Google+

Webdesign: Tomáš Toman