Hlavní stránkaNapište nám

Rekreační pobyty

Cílem rekreačně-relaxačního pobytu je aktivně si odpočinout, obnovit své duševní a tělesné síly, odstranit únavu, povzbudit se do dalšího životního běhu, najít inspiraci a poznat historicky krásné a zahradami obdarované město Kroměříž.

Obsahová náplň pobytu:

Je zaměřena na využití poznatků z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a psychologie, moderních metod duševní hygieny, nových filozofických přístupů k životu.

3-denní rekreačně-relaxační pobyt (víkendový)

Organizace:

Nástup v pátek odpoledne, ukončení v neděli odpoledne. Po příjezdu následuje ubytování v penzionu ve 2-3 lůžkových pokojích s WC a sprchou, TV. Respektujeme nárok klienta na soukromí , takže může být na pokoji sám. Úroveň ubytování velmi dobrá. Parkování auta bez obtíží v místě ubytování. Ubytování se nachází cirka 30 m od studia regenerace. Stravovování formou polopenze v restauraci nebo se klient stravuje sám. Naše studio se nachází přímo v centru Kroměříže v blízkosti rozsáhlé zámecké zahrady.

Obsah programu:

2x finská sauna, 3x thermozábal na pohybový aparát (bolesti kloubů, páteře, únava, svalový spasmus), 2x částečná masáž, 3x solárium. Vstupní pohovor a individuální psychoterapie během pobytu.

Cena: 2 300,- Kč zahrnuje procedúry a ubytování

5-denní rekreačně-relaxační pobyt

Organizace:

Nástup v pondělí dopoledne, odjezd v pátek odpoledne. Ostatní jak výše uvedeno.

Obsah programu:

Vstupní pohovor, individuální psychoterapie během pobytu, 3x finská sauna, 7x thermozábal, 4x částečná masáž, 3x solárium.

Cena: 4 300,- Kč zahrnuje procedúry a ubytování

Vysvětlení: Co je thermozábal?

Jedná se o speciální thermolipolytický přístroj pro profesionální účely. Klient leží 45 min. čistého času v bandážích od kolen po prsa, přičemž vnímá příjemné teplo. Tato metoda má vysoce pozitivní účinky na organismus, a to:

Intenzivní podpora látkové přeměny a rozklad tukových buněk, zlepšení struktury pokožky při cellulitidě - vyhlazení pokožky, celková detoxikace organismu, uvolnění svalového spasmu, celkové zlepšení pohyblivosti, odstranění psychické tenze, stresu, únavy, navození dobré nálady a stavu uvolněnosti.

Procedura je příjemná a vhodná pro každého. Nejstarší klientce, která absolvovala tyto procedury, bylo 75 let.

obsah programu

termíny pobytu

některé postřehy klientů

↑ nahoru ↑

kosmetika

Kontakt

areál Straka - 1. poschodí
Komenského náměstí 381
767 01 Kroměříž

mobil: 606 621 323, 739 376 136
otevřeno: dle objednávek
Nástup na pobyt je vždy dle dohody a příjezdu klientů.
email: regenerace.km@seznam.cz

Najdete nás také na:

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Facebooku

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Google+

Webdesign: Tomáš Toman