Hlavní stránkaNapište nám

Rekreační pobyty - obsah programu

Obsah programu v jednotlivých pobytech není pro klienta úplně závazný, lze jej po dohodě proměnit za jiné fyzioterapeutické, kosmetické, terapeutické služby podle přání. Další služby, které poskytujeme a kterých klient může využít navíc nebo výměnou:

Komplexní kosmetické ošetření, čištění pleti vakuem, myolifting na vrásky, laser, ozon, depilace těla, barvení řas a obočí, trvalá na řasy atd., lymfodrenáže části i celého těla, vakuové masáže, čínské masáže a elektropunktura, manikúra, pedikúra, japonská manikúra, umělé nehty, hand spa, aromaterapie, biolampa, Bachova květová terapie, homeopatie, dietologické a psychologické poradenství, vizážistika - poradna barev a líčení.

Něco o městě Kroměříž a dalších možnostech zpříjemnění pobytu

Kroměříž je útulné a klidné okresní město s řadou historických památek jako je Květná zahrada, zámecká zahrada, arcibiskupský zámek zapsané v UNESCU. Naše regenerační studio se nachází v samém centru města v blízkosti rozsáhlého zámeckého parku, který je našimi klienty vyhledáván a obdivován. V okolí není nouze o možnosti stravování. Nedaleko je areál koupaliště, tenisový areál, krytý bazén, fitness, kulturní dům, kino. Kroměříž je město hudby a každoročně se tady pořádají různé hudební festivaly a koncerty.

zpět na hlavní stránku o rekreačních pobytech

↑ nahoru ↑

kosmetika

Kontakt

areál Straka - 1. poschodí
Komenského náměstí 381
767 01 Kroměříž

mobil: 606 621 323, 739 376 136
otevřeno: dle objednávek
Nástup na pobyt je vždy dle dohody a příjezdu klientů.
email: regenerace.km@seznam.cz

Najdete nás také na:

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Facebooku

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Google+

Webdesign: Tomáš Toman