Novinky

OLAPLEX - Vlasy klientů zůstanou zdravé. Zaručeně. Jedna ingredience vše změní.

 


Nové revoluční salonní ošetření
Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Při při barvení nebo melírování se již nemusíte obávat poškozených vlasů.
Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Volba je na Vás Výrazně tak snížíte poškození při každém barvení.
Pro dokonalý efekt ošetřující domácí péče HairPerfector. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek HairPerfectorNo.3 TakeHome má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

A co to vlastně je, ten Olaplex?
Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!


Kolagenová solária

Zábal z mořských řas Lithothamnium - korálový písek
Aktivuje zničení lipidů, tonizuje epidermis, obnovuje životní tonus a rovnováhu minerálů. Používá se k uvolnění a demineralizaci organismu, odstraňuje únavu, zlepšuje strukturu pokožky. Zvláčňuje, zklidňuje, změkčuje, vyživuje, schopnost naplňovat organismus minerály.
Cena zábalu: dekolt, paže: 290,- Kč
Celé tělo: 590,- Kč
Bonus: vanilkový koktejl

HOT STONES - masáže lávovými kameny
Cena dle doby ošetření od 150,- Kč do 650,- Kč (obličej s dekoltem až celé tělo).

Wellness čokoládová ošetření pokožky
Stres, únava, špatná nálada, zvláčňuje, tonizuje, obohacuje pokožku o minerály, výtažky z řasy Fucus působí antioxidačně, proti stárnutí a proti celulitidě.
Mléčné proteiny, čokoládový peeling, čokoládová masáž a zábal.
60 minut…800,- Kč, část těla: břicho 300,- Kč, stehna 300,- Kč
120 minut…1200,- Kč obličej, dekolt: 300,- Kč

Lehké nohy
Peeling mořskou solí, relaxační masáž nohou a lymfatický zábal na unavené, oteklé nohy, po namáhavém výkonu, i pro klienty s celulitidou, nedostatkem oběhu v dol. končetinách, zrychluje tok lymfy, odplavuje přebyteč. vodu a toxiny z těla, má vysoký obsah vitamínů a biostimulátorů, vliv i na hlubší tkáně nohou.
60 minut…600,- Kč