Kadeřnictví

Kadeřnický salón pracuje s přípravky MATRIX, což je na našem trhu novinka, ale v USA jsou tyto výrobky hodnoceny jako nejlepší ve své třídě.

OLAPLEX - Vlasy klientů zůstanou zdravé. Zaručeně. Jedna ingredience vše změní

 

Nové revoluční salonní ošetření
Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Při při barvení nebo melírování se již nemusíte obávat poškozených vlasů.
Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Volba je na Vás Výrazně tak snížíte poškození při každém barvení.
Pro dokonalý efekt ošetřující domácí péče HairPerfector. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek HairPerfectorNo.3 TakeHome má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

A co to vlastně je, ten Olaplex?
Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Vlasová kosmetika JOICO (by Shiseido)

Jediná kosmetika, která díky patentovanému triaminovému komplexu regeneruje vlas zevnitř, výrobky obsahují 19 aminokyselin, které rekonstruují vlas, firma na svých obalech uvádí velikost molekul, které pronikají až do středu vlasu, ale i na povrch. (šampony, kondicionéry, séra na konečky atd).


JOICO Umění zdravých vlasů

Joico (Shiseido) Vám dává možnost vyjádřit svou vnitřní krásu také navenek, nádhernými, zdravými a silnými vlasy. S JOICO jsou Vaše vlasy vždy o krok napřed. Joico - to je spojení nejnovějších vědeckých poznatků a nejkvalitnějších surovin ve skvělých recepturách Joico výrobků.


Unikátní rekonstrukční terapie

Doporučeno pro: klienty oceňující moderní vědecký přístup k pěči o zdraví vlasů

Specifické účinky: opravuje, posiluje a chrání příliš namáhané, poškozené a chemicky upravované vlasy

Rekonstruuje všechny typy poškození vlasů (stres, barvení, sušení teplem, žehlení, slunce aj.)

Zaceluje kompletně vnitřní strukturu (zvyšuje lesk, pevnost, elasticitu, vyrovnává hydratační rovnováhu, redukuje poréznost vlasů)

Účinné látky: keratin-protein MWS 150-2500-rychlý průnik do kortexu a rekonstrukce vnitřních struktur, antioxidant Complex-chrání před volnými radikály, znečištěním a UV, esenciální mastné kyseliny-pro hydratační rovnováhu vlasů, lesk, pružnost, poddajnost, doplnění lipidů do kutikuly.

Další info: rekonstrukce trvá 40-50 minut, cena dle délky a hustoty vlasů 300,- 450,- Kč; foukání vlasů není zahrnuto v ceně (krátké 90,- střední 120,- dlouhé 170,- Kč)


KERATIN

KERATIN je luxusní keratinová kúra na vlasy, která je dokáže intenzivně vyživit, ošetřit a regenerovat. Vlasy takto ošetřené vydrží 3-4 měsíce krásné a vyživené. Za pomoci keratinu, kolagenu, bílkovin, čokolády, zlata či arganového oleje keratinová kúra navrátí vlasům zdraví, hebkost, lesk a sílu.