Hlavní stránkaNapište nám

Cvičení

Teoretický ucelený program pro zdraví

 • správná životospráva
 • komplexní informace o správné stravě
 • jojo efekty při hubnutí
 • jídelníček na míru
 • jak správně vařit
 • rady jak cvičit pro spalování tuků
 • zelené potraviny
 • doplňky stravy
 • celulitida a nadměrná hmotnost následkem zakyselení
 • odkyselující a detoxikační program pro celkové ozdravění

Cena: 500,- Kč

Jak cvičit doma správně

návody na správné cvičení doma

 • otestování svalů, poradna pohybového režimu
 • malé jednoruční činky
 • balón
 • overball
 • cviky s terabendem - gumovým pásem
 • protahování
 • pozdrav Slunci (z jógy)
 • některé jógové polohy
 • něco z Qi-gong
 • rady, jak cvičit pro spalování tuků
 • rozvoj svalové hmoty
 • odstranění svalových dysbalancí
 • upozornění na nesprávné cviky
 • stanovení BMI a možnost změření tuku kaliperem
 • a další... poradna běhu, nordic walking, výběr správné obuvi pro běh, rady pro měření tepové frekvence atd.

Cena kursu 600,- Kč (sestává ze dvou částí)

Kurz výcviku cvičení jednotlivých svalových skupin a účelné metodiky postupného a zdraví nepoškozujícího tvarování těla

Motto: John Glenn, americký kosmonaut, který v 70 letech letěl podruhé do vesmíru: „Nenechte se natlačit do pohodlných křesel. Vystavujte záměrně svoje tělo zvýšeným nárokům vnějšího prostředí, protože to je jediná cesta k vysoké kvalitě života, k dlouhověkosti a nezávislosti.“

Tento kurz je určen pro klienty, kteří mají zájem o cvičení ve fittness nebo chtějí cvičit v domácím prostředí, aby své tělo zpevnili a zajistili dobré fungování pohybového systému vedoucího k podpoře zdraví. Naše metodika cvičení je opřena o nejnovější teoretické a praktické poznatky získané na fakultě TV a sportu Karlovy univerzity v Praze. Mezi odborníky je všeobecně známo, že ti, kteří o cvičení mají zájem a navštěvují fittness, ve většině případů nejsou vedeni kvalifikovanými trenéry, a cviky na strojích cvičí na základě „odkoukané“techniky od jiných návštěvníků fitcentra, kteří cvičí špatně a mnohdy toto cvičení hraničí až s poškozením páteře a kloubů.Takovým cvičením své tělo spíš deformují než formují.V lepším případě klientovi fitcentra předá obsluha fit-baru tréninkový plán, který je shodný pro všechny návštěvníky bez ohledu na jeho vlastní potřeby (redukce tuku, růst sval. hmoty, zpevnění těla apod.) a bez diagnostiky pohyb. systému, a bez přihlédnutí k aktuálnímu stavu jejich svalů (zkrácení, oslabení, eventuelně chronických nemocí). Bohužel tento stav vychází z nedostatečné odbornosti trenérů, mnohdy z jejich naprostého nedostatku.

Náplň kurzu:

 1. Diagnostika těla, držení těla, určení stavu jednotlivých svalových skupin, testy svalů (zkrácené, oslabené), pro zájemce měření tuku kaliperací
 2. Sestavení tréninkového cvičebního plánu
 3. Přímé metodické vedení při cvičení s cílem pevného zakotvení návyků správného cvičení a redukce nedostatků a chyb na minimum
 4. Stanovení správných návyků životosprávy s ohledem na tvarování těla a odbourávání tuku, a tím dosažení přiměřené váhy, poradna doplňků výživy při redukci tuku, ev. tvorby sval. hmoty
 5. Důležitost strečinku jako součást cvičení, strečink.cviky a postizometrická relaxace
 6. Škola zad, tj. praktické návody, jak se vyhnout problémům se zády při běžných denních činnostech, sezení, chůze, zvedání břemen atd.
 7. Pro zájemce ukázka cviků při problem.svalech pánevního dna: inkontinence, frigidita, prostata, hemoroidy, bolestivá menses, neplodnost, záněty.

Organizace:

Kurz probíhá buď v rámci programu na hubnutí, tj. 15 kúr na profi přístrojích pro urychlení metabolismu nebo samostatně, a to v rozsahu celkem 6-8 hodin. Obsah kurzu odpovídá výše uvedenému cíli a rozvrh je uzpůsoben tak, aby byl eventuelně v souladu s programem hubnutí na profi-přístrojích u nás ve studiu a doplňoval jej. Výuka probíhá ve fittness centru, částečně také v našem studiu.

Cena kurzu: 890,- Kč (nezahrnuje poplatek za vstup do fittness, tj. 2x 35,- Kč)

Rozvrh pro 6 hodin. kurs Fitness a poradnu pro efektivní odbourávání tuků:

 • 1.část: u nás: otestování svalů, držení těla, hodnocení typu, poměr tuku v těle. Poradenství pro redukci tuku, seznámení se strečinkem 2 hodiny, škola zad aj.
 • 2.část: v posilovně: seznámení se správným provedením cviků a upozornění na nevhodné cviky pro začátečníky s ohledem na zdraví páteře a kloubů, uvolňování a protahování zkrácených svalů.
 • 3.část: posilovna, upevnění správných návyků cvičení a stanovení tréninkového plánu na prvních 6- 8 týdnů.

Za studio Regenerace Hana Lissniková, dipl. klasic. homeopat London College of Homeopathy, dipl. masér, dipl. tuina-terapeut, dipl. kosmetička, dipl. manikérka, pedikérka, dipl. pro modeláž umělých nehtů, dipl. poradce pro přír. léčbu, dipl. cvič.Chi-qong, dipl. trenér Fitness a poradce pro výživu

a PhDr. Ivo Lissnik - promov. ped. psycholog, dipl. masér, dipl. tuina terapeut, dipl. homeopat, poradce pro Bachovu květovou terapii, poradce pro otázky výživy.

Vážené dámy,
říkáte si, že jste v denním shonu povinností tak vytížené a unavené, že nemáte čas na cvičení? Přitom vás občas trápí bolesti zad, hlavy, cítíte napětí a nervozitu? Pak využijte možnosti, kterou Vám nabízí trenérka a instruktorka fitness a poradce pro výživu. Připravila jsem pro Vás 2 nebo 3 lekce cvičení Pilates s balony zvanými overbally. Je to metoda, která ve světě frčí, kombinuje východní techniky se západním stylem v dokonalé souhře a harmonii. Při tomto velmi příjemném cvičení se střídá posilování s protahováním svalů a tělo se postupně zbaví dysbalancí, tj. zkrácených a ochablých svalů a bolesti. Sestava Pilates a Balantes je určena pro cvičence každého věku a za pomoci malého míčku je to velmi příjemná forma cvičení, kterou zpevníte a prodloužíte si svaly, takže budou vypadat štíhlejší, a také zeštíhlíte v pase. Nejlepší věc na tomto cvičení je, že že končí s krásnými pocity svěží mysli a těla. Je to způsob dlouhodobého fitness a zdraví. Zlepšuje zdatnost, flexibilitu, držení těla i vytrvalost, každým cvikem posilujete střed těla-centrum, od kterého se vše odvíjí a s ním i některou svalovou skupinu a současně protahujete různé svaly. Metoda pomáhá odstranit bolest, je součástí rehabilitace nebo při chronické únavě svalů, naučí správně dýchat a dodat tělu více kyslíku. Cena 1 lekce cvičení je 150,-Kč, (2 osoby) trvá hodinu, dostanete i návod na cvičení na doma, a po krátké době uvidíte na sobě velmi příjemné změny, přičemž Vám cvičení nezabere víc jak půlhodinky a budete se na ně vždy těšit.

Budete-li mít zájem, můžu Vám provést diagnostiku pohybového aparátu, tj. otestovat zkrácené či ochablé svaly, ukázat Vám další možnosti cvičení na doma, např. posilovna do kapsy neboli cvičení s gumovým pásem terabendem, seznámit Vás se školou zad, cviky pro pánevní dno a další kvalifikované rady.

Těším se na Vás

Hana Lissníková

dipl. cvičitel Či-kung 1. stupně, dipl. trenér fitness, dipl. TUINA - čínské masáže, dipl. homeopat London College of Homeopathy, diplomy pro kosmetiku, klas. masáže, manikúru, pedikúru, poradce výživy aj.

Cvičení

↑ nahoru ↑

kosmetika

Kontakt

areál Straka - 1. poschodí
Komenského náměstí 381
767 01 Kroměříž

mobil: 606 621 323, 739 376 136
otevřeno: dle objednávek
Nástup na pobyt je vždy dle dohody a příjezdu klientů.
email: regenerace.km@seznam.cz

Najdete nás také na:

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Facebooku

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Google+

Webdesign: Tomáš Toman