Hlavní stránkaNapište nám

Balíček služeb pro princeznu

Zkrášlovací kúra může být i ideálním dárkem pro maminku, babičku, sestru, kamarádku, ale hlavně pro Vás samotnou! Za pouhých 1990,- Kč si dnes můžete užít celých 5 hodin luxusní péče určené jen a jen Vám!

Detail slevy

  • 5 hodin luxusní péče
  • Balíček pro princeznu zahrnuje 5 procedur
  • Kadeřnické služby - barva nebo melír, střih, mytí, regenerace, foukaná a závěrečný styling
  • Přístrojové kompletní kosmetické ošetření - ošetření ultrazvukovou špachtlí, čištění vakuem, biostimulace, facemyolifting, rejuvenace a ionoforéza se zapracování séra
  • Relaxační masáž prováděná odborným terapeutem
  • Manikúra včetně parafínového zábalu a vyleštění nehtů zakončená nanesením mandlového krému
  • Pedikúra včetně kolagenovoparafínové lázně a zábalu a regeneračního laku
  • Skvěle se hodí také jako dárek
  • Studio Regenerace a kosmetiky vás uvítá milou atmosférou a pohodou, ve které se budete cítit jako princezna!

Nejprve si užije pozornosti váš obličej. V podzimních plískanicích si Vaše pleť jistě zaslouží tu nejlepší péči. Hloubkové čištění ultrazvukem je revoluční metodou čištění pleti, které pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně a vpravuje do pokožky účinná séra. Kůže je po ošetření omlazená, hydratovaná a zvyšuje se přísun kyslíku do jednotlivých buněk. Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek, navíc se zdaleka vyhnete podráždění a rudým skvrnám, které někdy po ručním čištění klienty trápí.

Pak přijdou na řadu vaše nohy a ruce. Vaše nožky budou po spa pedikúře lehké jako pírko, otoky i ztvrdlá kůže zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Perličkou celého dne bude jistě příjemná relaxační masáž, která uvolní celé vaše tělo a dodá mu spoustu nové energie. Její součástí je i masáž horkými kameny. Vaše svaly budou vláčné a veškerá bolest odplave pryč. Masáž působí dotykem na centrální nervový systém, a proto velmi úspěšně odbourává stres, dále působí blahodárně i při bolestech hlavy, nespavosti nebo problémech s pohybovou soustavou.

Na závěr ještě budou upraveny vaše vlasy. Můžete si vybrat nový sestřih a barvu nebo melírek.

Na konci tohoto příjemného dne bude Vaše pleť krásnější a mladší a vy budete zářit nově nabitou energií. Neslibujeme nemožné, ale garantujeme Vám, že toto odpoledne si vážně užijete!

Studio Regenerace a kosmetiky

Ve studiu můžete strávit čas klidně i celý den. Svěříte se do rukou opravdových odborníků, kteří vás rozmazlí kvalitními službami, od masáží, přes kosmetická ošetření, až po hubnoucí terapie. Samozřejmostí je zapůjčení ručníku i županu. Součástí je i zajištění pitného režimu - voda, čistící čaje, popř. káva.

Balíček služeb pro princeznu

↑ nahoru ↑

kosmetika

Kontakt

areál Straka - 1. poschodí
Komenského náměstí 381
767 01 Kroměříž

mobil: 606 621 323, 739 376 136
otevřeno: dle objednávek
Nástup na pobyt je vždy dle dohody a příjezdu klientů.
email: regenerace.km@seznam.cz

Najdete nás také na:

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Facebooku

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž na Google+

Webdesign: Tomáš Toman